Obchody Święta Edukacji Narodowej w ZSzZiO w Kamiennej Górze • Aktualności • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » Aktualności » Obchody Święta Edukacji Narodowej w ZSzZiO w Kamiennej Górze
MS (1)

Obchody Święta Edukacji Narodowej w ZSzZiO w Kamiennej Górze

11 października 2019, 13:01 | W regionie
11 października br. to był pracowity ale piękny dzień.

W pierwszej kolejności Minister Edukacji Narodowej Marzena Machałek dowiedziała Szkołę Podstawową Nr. 1 w Kamiennej Górze, do której przywiozła dobrą nowinę. Na konferencji prasowej usłyszeliśmy, że udało się pozyskać dotację z Ministerstwa Sportu, o którą mocno zabiegała Pani Marzena Machałek, na remont sali sportowej!!!

W Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze zostało uroczyście otwarte boisko wielofunkcyjne, na które środki, dzięki staniom minister Marzeny Machałek, otrzymała szkoła z Ministerstwa Sportu oraz Powiatu kamiennogórskiego!!!

Odwiedziny w Kamiennej Górze zwieńczyło spotkanie w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, gdzie na nowo wyremontowanej hali sportowej odbyły się obchody Święta Edukacji Narodowej.
Minister Marzena Machałek złożyła życzenia wszystkim pracownikom oświaty i podziękowała za trud włożony w pracę na rzecz szkoły i uczniów.
Dyrektor Szkoły Pani Mariola Jaciuk, starosta kamiennogórski Jarosław Gęborys oraz zastępca burmistrza kamiennej Góry Adam Blicharski, podziękowali Pani Marzenie Machałek za ogromny wkład w pozyskaniu dotacji na remont sali gimnastycznej przy ZSzZiO w Kamiennej Górze.
ms (2)MS (3)MS (4)MS (5)MS (6)MS (7)MS (8)MS (9)MS (10)MS (11)MS (12)MS (13)MS (14)