Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Jeleniej Górze z udziałem wiceminister Marzeny Machałek • Aktualności • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » Aktualności » Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Jeleniej Górze z…
1 (1)

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Jeleniej Górze z udziałem wiceminister Marzeny Machałek

22 czerwca 2018, 14:03 | W regionie

Sekretarz Stanu w MEN Marzena Machałek uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze.

Podczas uroczystości wiceminister Marzena Machałek wręczyła wyróżnienia najlepszym uczniom. Wszystkim pogratulowała sukcesów i wyników osiągniętych w nauce. Podkreśliła także, jak istotną rolę w XXI w. odgrywa kształcenie zawodowe.

Jednocześnie wiceminister podziękowała kadrze pedagogicznej za całoroczną pracę. Dodała, że to dzięki zaangażowaniu nauczycieli uczniowie mogą rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania oraz zdobywać nowe umiejętności.

Wiceminister edukacji życzyła całej społeczności szkolnej spokojnego, bezpiecznego i udanego odpoczynku.

Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze to placówka o długich tradycjach kształcenia zawodowego. Szkoła posiada bogate zaplecze dydaktyczne, w tym pracownie do grafiki komputerowej i sale wyposażone w specjalistyczny sprzęt umożliwiający praktyczną naukę zawodu. Szkoła współpracuje z polskimi i zagranicznymi placówkami oświatowymi, a także firmami z regionu.

Ministerstwo Edukacji Narodowej
Departament Informacji i Promocji

2 (2)3 (3)4 (4)5 (5)6 (6)