Zapowiedź wizyty wiceminister Marzeny Machałek w Rzeszowie i Przemyślu • Aktualności • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » Aktualności » Zapowiedź wizyty wiceminister Marzeny Machałek w Rzeszowie i Przemyślu
MS (1)

Zapowiedź wizyty wiceminister Marzeny Machałek w Rzeszowie i Przemyślu

18 marca 2018, 9:32

Zmiany w systemie szkolnictwa branżowego i technicznego oraz edukacja włączająca – to główne tematy poniedziałkowych wydarzeń w Rzeszowie i Przemyślu, w których weźmie udział Marzena Machałek Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Jutro, 19 marca br. o godz. 9:00 w Rzeszowie wiceszefowa MEN uczestniczyć będzie w otwarciu wojewódzkiej konferencji pt. „Zawód-perspektywa na przyszłość”. W konferencji wezmą udział dyrektorzy szkół zawodowych, współpracujący z nimi pracodawcy, przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy, obecni koordynatorzy ds. szkolnictwa zawodowego przy kuratorze oświaty, dyrektorzy z Rady ds. Szkolnictwa Zawodowego powołani przez MEN.

Miejsce: Instytut Teologiczno-Pastoralny im. Św. Józefa S. Pelczara, ul. Witolda 11A, Rzeszów.

Uwaga media:

  • O godz. 9.00 planowane jest wystąpienie wiceminister edukacji.
  • Nie przewidujemy indywidualnych wypowiedzi dla mediów.

Z kolei w Przemyślu o godz. 11:00 wiceminister Marzena Machałek uczestniczyć będzie w konferencji pt. Edukacja włączająca, kształcenie i rozwój uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w zmieniającej się szkole”. Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. W trakcie spotkania przewidywane jest wystąpienie wiceminister Marzeny Machałek.

Miejsce: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu, ul. Kraszewskiego 7a.

Dodatkowych informacji udziela Justyna Sadlak, tel. 667 633 553, email: biuro.prasowe@men.gov.pl.

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej