Bal Mistrza Zawodu z udziałem Minister Marzeny Machałek • W regionie • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » W regionie » Bal Mistrza Zawodu z udziałem Minister Marzeny Machałek
Bolesławiec (1)

Bal Mistrza Zawodu z udziałem Minister Marzeny Machałek

28 listopada 2017, 14:28 | W regionie
Bal Mistrza Zawodu organizowany przez Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bolesławcu to inicjatywa promująca kształcenie zawodowe. Przedsiębiorcy jak i właściciele różnych zakładów które przyuczają do zawodu małoletnich, spotkali się w sobotę w Bolesławcu na gali rozdania nagród w konkursie "Najlepszy Nauczyciel Zawodu 2017".

Sekretarz Stanu w MEN, Marzena Machałek wręczyła nagrodzonym pamiątkowe dyplomy i osobiście podziękowała zebranym na gali gościom za prace nad szkolnictwem zawodowym.

Najlepszym Nauczycielem Zawodu tegorocznej edycji 2017 został Krzysztof Bednarz. Krzysztof Bednarz właściciel renomowanego zakładu Instal-Servis w Bolesławcu. II miejsce zdobyła Marzena Ostrowska-Drozdek która prowadzi zakład fryzjerski i perukarski. III miejsce zdobył Andrzej Laudański od 1 grudnia 2003 roku jest właścicielem Cukierni „Nowa” w Bolesławcu.

Gratulujemy wszystkim nominowanym oraz zwycięzcom.

Bolesławiec (2)Bolesławiec (3)