Gratulacje od Marzeny Machałek • W regionie • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » W regionie » Gratulacje od Marzeny Machałek
Kucharz (1)

Gratulacje od Marzeny Machałek

4 października 2012, 14:27 | W regionie
Marzena Machałek przesyła serdeczne gratulacje Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu, uczniom i absolwentom Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze. Okazją ku temu jest 50-lecie istnienia Szkoły.

„Celem wszystkich szkół(…)

jest nie tylko rozwijanie umysłów

za pomocą nauk i umiejętności

lecz przede wszystkim

uszlachetnianie serc i dusz.”

/ks. Stanisław Konarski/

Szanowna Pani

Danuta Pawłowicz

Grono Pedagogiczne

Uczniowie i Absolwenci

Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2

Im. Stanisława Staszica

W Jeleniej Górze
Złote Gody „Handlówki”- jednej z najbardziej znanych w naszym regionie szkół, to wspaniałe Święto i piękny Jubileusz. To także okres wspomnień niełatwych początków Szkoły.

Ale z dzisiejszej perspektywy Wasze półwiecze naznaczone jest wieloma osiągnięciami edukacyjnymi, organizacyjnymi, innowacyjnymi. W tak uroczystym dniu gratuluję tych wszystkich osiągnięć. Wierzę, że kolejne lata będą podobne i jeszcze lepsze, i przyniosą równie wiele satysfakcji i radości.

Niezależnie od dziejowych zmian i reform, zawsze najważniejsza w edukacji jest postawa pedagogów, ich wiedza, oddanie, umiłowanie zawodu, rzetelne wykonywanie pracy.

Za te wysiłki dziękuję dziś całemu Gronu Pedagogicznemu, Dyrektorom Szkoły, Pracownikom. Niech sukcesy Waszych absolwentów i uczniów będą podziękowaniem dla wszystkich, którzy tę Szkołę tworzyli i rozwijali. Państwu Absolwentom wszystkich roczników, którzy w tych murach spędzali swą młodość i przygotowywani byli do dorosłego życia, życzę radosnych doznań i wzruszeń ze spotkań po latach.

Życzę, aby spełniły się ambitne zamierzenia społeczności szkolnej, aby Wszystkim dopisywało zdrowie i wszelka życiowa pomyślność.


Kwiaty (2)