Marzena Machałek składa podziękowania • W regionie • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » W regionie » Marzena Machałek składa podziękowania
1 (1)

Marzena Machałek składa podziękowania

4 października 2012, 14:16 | W regionie
Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie świętuje Jubileusz 25 - lecia działalności, z tej okazji na ręce Dyrektora placówki Marzena Machałek kieruje serdeczne podziękowania, życzenia i gratulację.


Szanowny Pan

Stanisław Dłużak

Dyrektor

Domu Pomocy Społecznej

w Szarocinie

z okazji 25-lecia działalności Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie proszę przyjąć serdeczne podziękowania za ofiarną, prawdziwą służbę społeczną, ogromną wrażliwość i otwarcie na drugiego człowieka.

Wasza placówka, spełniająca wielką misję, wpisała się trwałymi osiągnięciami w tożsamość naszego regionu, znalazła godne miejsce w społeczności lokalnej. DPS był i jest dla Jego Mieszkańców przyjaznym i bezpiecznym domem, gdzie zawsze mogą liczyć na życzliwy gest i pomocną dłoń drugiego człowieka.

Dziękuję za to, że na co dzień wspólnie tworzycie Państwo tak wyjątkową Rodzinę, w której każdy znajduje swoje miejsce. Wszystkim członkom tej Rodziny składam najszczersze gratulacje z okazji Jubileuszu i życzę zdrowia, pomyślności, dużo ciepła i wzajemnej serdeczności.


2 (2)3 (3)4 (4)5 (5)DPS (6)DPS (7)