Marzena MACHAŁEK zachęca mieszkańców Jeleniej Góry do udziału w Marszu Niepodległości - 11 listopada 2012 r. • W regionie • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » W regionie » Marzena MACHAŁEK zachęca mieszkańców Jeleniej Góry do udziału w…
11 listopada (1)

Marzena MACHAŁEK zachęca mieszkańców Jeleniej Góry do udziału w Marszu Niepodległości - 11 listopada 2012 r.

8 listopada 2012, 11:15 | W regionieJelenia Góra, 8.11.2012 r.

Szanowni Państwo

Mieszkańcy Jeleniej Góry i Regionu

Już za kilka dni świętować będziemy 94 rocznicę odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI.

Serdecznie namawiam, szczególnie w tym dniu, do manifestowania postaw patriotycznych i zachęcam do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości w Kościele Garnizonowym w Jeleniej Górze.

Obchody rozpocznie MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, który o godz. 12:15 wyruszy z Placu Ratuszowego, ulicami Marii Konopnickiej i 1 – Maja – pod pomnik „Wolność i Niepodległość” przy Kościele Garnizonowym.

Tam w hołdzie wszystkim obrońcom naszej Ojczyzny złożymy kwiaty.

O godz. 13:00 rozpocznie się Msza Św. w intencji Ojczyzny, a wieczorem po Mszy Św. o godz. 18:00 z planu kościelnego poszybują w niebo biało – czerwone lampiony z Życzeniami dla Polski. Organizatorem tego działania jest młodzież z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości.

Mam nadzieję, że my wszyscy, którzy nie wstydzimy się być PATRIOTAMI, spotkamy się 11 Listopada, o godz. 12:00 na Placu Ratuszowym, przy wschodniej pierzei Rynku, przy transparencie MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI.

Zabieramy ze sobą rodzinę, znajomych i sąsiadów oraz flagi i chorągiewki, a także radosny, świąteczny nastrój i ochotę na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Do zobaczenia

Marzena Machałek


PLAKAT