W regionie • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » W regionie

W regionie

KOMUNIKAT PiS z 4 stycznia 2013 roku
4 stycznia 2013, 14:52 | W regionie | Wypowiedzi

KOMUNIKAT PiS z 4 stycznia 2013 roku

„Śmieciowa” decyzja Ewy Kopacz Dlaczego Pani Ewa Kopacz Marszałek Sejmu nie dopuściła do głosowania senackiego projektu nowelizacji tzw. „Ustawy śmieciowej”? Ustawa śmieciowa budzi wielkie kontrowersje zarówno wśród samorządowców jak i a raczej przede wszystkim wśród ludzi. Intencją ustawy było…
Świąteczne życzenia
24 grudnia 2012, 11:22 | W regionie

Świąteczne życzenia

Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką. Dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. (Łk 2,10-11)
Wigilia z KPN
21 grudnia 2012, 21:17 | W regionie

Wigilia z KPN

Wigilia z tymi, którzy szczególne dbają o piękno i przyrodę Karkonoszy. W czwartek 20 grudnia poseł Marzena Machałek spotkała się z pracownikami oraz osobami związanymi z Karkonoskim Parkiem Narodowym. W miłej atmosferze gospodarze wraz z gośćmi przekazali sobie świąteczne życzenia.
Znacząca inwestycja
21 grudnia 2012, 21:07 | W regionie

Znacząca inwestycja

Dnia 19 grudnia w Lubawce otwarto Zakład Unieszkodliwiania Odpadów, który docelowo obsłuży 17 dolnośląskich gmin. To krok milowy w dziedzinie gospodarki odpadami. Podczas uroczystego otwarcia poseł Marzena Machałek przekazała życzenia i gratulacje, dla wszystkich, którzy przyczynili się do…
Wyjątkowa wieczerza
21 grudnia 2012, 20:52 | W regionie

Wyjątkowa wieczerza

W minioną środę poseł Marzena Machałek uczestniczyła w wyjątkowym spotkaniu wigilijnym. To niebywałe jak licznie zgromadzili się członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Zgorzelecu oraz ich sympatycy tego wieczoru. Sala wypełniona była po brzegi. Taka wymowna i poruszająca jedność…
Opłatek z Solidarnością
21 grudnia 2012, 18:35 | W regionie

Opłatek z Solidarnością

Wspólna modlitwa, zaduma nad magią Świąt Bożego Narodzenia oraz niepowtarzalny klimat. W takiej atmosferze poseł Marzena Machałek spotkała się 19 grudnia z emerytowanymi działaczami jeleniogórskiej Solidarności. Był tam również ks. Marian Kopko, kustosz sanktuarium w Krzeszowie - niegdyś kapelan…
Wigilia u podnóża gór
18 grudnia 2012, 15:39 | W regionie

Wigilia u podnóża gór

Życzenia pełne ciepła dla mieszkańców Szklarskiej Poręby przekazała poseł Marzena Machałek podczas Spotkania Wigilijnego. Odbyło się ono w miniony poniedziałek. - Ufam, że wszyscy tu zebrani pomogą realizować marzenia mieszkańców tego miasta - podkreśliła posłanka.
Marzena MACHAŁEK składa życzenia Kombatantom
17 grudnia 2012, 14:44 | W regionie

Marzena MACHAŁEK składa życzenia Kombatantom

Pani poseł Marzena MACHAŁEK złożyła świąteczne życzenia Kombatantom i byłym więźniom politycznym. Uroczyste spotkanie odbyło się w "Domu Kombatanta" w Jeleniej Górze.
Spotkanie wigilijne w Jeleniej Górze
17 grudnia 2012, 14:34 | W regionie

Spotkanie wigilijne w Jeleniej Górze

W niedzielę - 16 grudnia przełamali się opłatkiem członkowie i sympatycy jeleniogórskiego Komitetu PiS. Były serdeczne życzenia i wspólnie śpiewanie kolęd.
Msza Św. w intencji Ofiar Stanu Wojennego
17 grudnia 2012, 14:31 | W regionie

Msza Św. w intencji Ofiar Stanu Wojennego

16 grudnia w Bazylice Mniejszej św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze Marzena Machałek uczestniczyła w uroczystej Mszy Św. w intencji Ofiar Stanu Wojennego.