Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów klas mundurowych Zespołu Szkół w Lubomierzu. • W regionie • Marzena Machałek - Poseł na Sejm RP z okręgu jeleniogórsko – legnickiego

Strona główna » W regionie » Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów klas mundurowych Zespołu…
1 (1)

Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów klas mundurowych Zespołu Szkół w Lubomierzu.

10 listopada 2017, 10:37 | W regionie
W czwartek - 9 listopada 2017r . - odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów klas mundurowych Zespołu Szkół w Lubomierzu.
"Drodzy Uczniowie, składając ślubowanie, zobowiązujecie się do rzetelnego i konsekwentnego zdobywania wiedzy, rozwijania swoich umiejętności, szacunku wobec nauczycieli i godnego reprezentowania Szkoły. Postępowanie zgodnie z rotą ślubowania będzie od dziś miarą Waszej dojrzałości i odpowiedzialności.
Klasy mundurowe to wzbogacenie oferty edukacyjnej szkoły. Nauka w tych klasach pozwala uczniom na zdobycie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i pogłębienie znajomości historii Polski. Daje także młodemu pokoleniu solidne podstawy wychowania oraz służy kształtowaniu postaw patriotycznych i obywatelskich. Klasy mundurowe są odpowiedzią na oczekiwania młodych ludzi, którzy w swoim dorosłym życiu chcą angażować się w sprawy społeczne i działać dla dobra ojczyzny."
2 (2)3 (3)4 (4)